Kia Proceed

Spełnij marzenia.

Nowa w każdym detalu

Od osłony chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa z detalami w kolorze ciemnego chromu oraz czerwonymi akcentami i logo GT, aż po dynamicznie stylizowany zderzak i w pełni LED-owe reflektory z diodowymi światłami zarówno do jazdy dziennej, jak i przeciwmgielnymi – każdy detal przodu ProCeeda zaprojektowano na nowo, aby jeszcze bardziej podkreślić jego sportowy charakter.

Tył równie sportowy, co przód

Wyjątkowo mocno rzeźbione nadwozie i sportowy charakter auta klasy GT robią wrażenie zwłaszcza, gdy ProCeeda ogląda się od tyłu. Tylne światła LED i napis ProCeed na pokrywie bagażnika uzupełnia teraz zderzak z elementami lakierowanymi w kolorze błyszczącej czerni oraz odblaskami w kolorze czerwonym. Dynamiczną całość podkreślają zaokrąglone, chromowane, podwójne końcówki układu wydechowego.

Wyrafinowane design i jakość

Wystarczy otworzyć drzwi, aby poczuć wysoką jakość wykończenia. Zaawansowane systemy zapewniają łączność z Internetem i czynią jazdę bardziej komfortową. Miękkie w dotyku powierzchnie, od foteli pokrytych zamszem i z czerwonymi szwami aż po czarną podsufitkę, zapraszają do zajęcia miejsca. Sportowa kierownica z logo GT, sterowanie oknem dachowym i duże wyświetlacze są na wyciągnięcie ręki.

Sportowe detale

Nadwozie w stylu shooting brake łączy funkcjonalność i przestrzeń auta kombi z elegancją samochodów typu coupé. Mocno opadająca linia dachu i opływowy kształt ProCeeda podkreślają jego sportowy charakter. Do tego dochodzą piękne detale, jak nowe 18-calowe obręcze kół z lekkich stopów oferowane w standardzie oraz czerwone zaciski hamulcowe. Wizualnie ProCeed robi znakomite wrażenie.

Łączność

Usługi cyfrowe Kia Connect

Zyskaj łączność ze światem w czasie rzeczywistym dzięki danym aktualizowanym na bieżąco. Są one źródłem informacji i wsparciem w trakcie każdej podróży. System nawigacji on-line Kia Connect wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym.

Aplikacja Kia Connect

Aplikacja Kia Connect to prawdziwa rewolucja w zakresie kontroli i zdalnego dostępu do pojazdu, która zapewnia kierowcy spokój i bezpieczeństwo. Daje dostęp do szeregu funkcji umożliwiających komunikację z samochodem, takich jak zdalne ustawianie nawigacji oraz dostarczanie danych diagnostycznych dotyczących auta i podróży.

Dwa duże wyświetlacze

Prosty, stylowy i zawsze widoczny – kolorowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,25 cala prezentuje najbardziej dogodne trasy systemu nawigacji oraz wiele innych ważnych informacji. Drugi, również cyfrowy zestaw wskaźników TFT o przekątnej 12,3 cala zapewnia dostęp do podstawowych informacji na temat jazdy i podróży. Dostępne są różne motywy, które zmieniają się wraz z wyborem profilu jazdy. Dzięki temu każda podróż jest bardziej bezpieczna oraz przyjemniejsza i wyjątkowa.

System audio JBL Premium

Pozwól, aby system audio JBL Premium oddał Twój nastrój poprzez odtwarzanie ulubionych utworów, playlist, podcastów i nie tylko. Osiem głośników i zaawansowana technologia odtwarzania muzyki Clari-Fi33, która poprawia jakość plików MP3 i zapewnia dźwięk wysokiej klasy, gwarantują w samochodzie naprawdę wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.

Bezprzewodowa ładowarka smartfonu i złącza USB

Jeśli akumulator smartfonu jest rozładowany, wystarczy w czasie jazdy umieścić go na bezprzewodowej ładowarce z przodu konsoli środkowej. Pozostali pasażerowie, jeśli mają pod ręką kabel do ładownia, mogą skorzystać ze złącz USB, które znajdują się w różnych miejscach kabiny – włącznie z tylną częścią konsoli środkowej. Dzięki temu wszyscy pasażerowie mają dostęp do źródła zasilania i są podłączeni do systemu multimedialnego.

Technologia i bezpieczeństwo

Asystent jazdy na autostradzie (HDA) i aktywny tempomat współpracujący z nawigacją (NSCC- Curve)

System HDA pomaga ProCeedowi utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego auta i utrzymuje go na środku pasa ruchu. Jednocześnie kontroluje kierowanie, przyspieszanie i zwalnianie, aby utrzymać je na pasie. W połączeniu z tym systemem funkcja Curve (NSCC-C) wykorzystuje dane nawigacyjne i z wyprzedzeniem informuje o zbliżającym się zakręcie. W razie potrzeby, prędkość jazdy zmniejsza się, aby za zakrętem powrócić do wstępnie ustawionej.

Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go

SCC ma za zadanie utrzymać prędkość określoną przez kierowcę oraz – za pomocą kamery i radaru – oblicza prędkość poprzedzającego auta, by zachować od niego ustaloną i bezpieczną odległość. System kontroluje przyspieszanie i zwalnianie, aby zagwarantować, że Kia ProCeed zatrzyma się, gdy zatrzyma się auto przed nią. Gdy samochód poprzedzający znów zacznie się poruszać, Kia ProCeed również to zrobi.

Asystent utrzymywania auta na pasie ruchu (LFA)

System LFA korzysta z przedniej kamery i monitoruje oznaczenia pasa ruchu lub auto, które znajduje się przed ProCeedem, aby utrzymać go na środku pasa. System jest dostępny do wszystkich modeli z przekładnią mechaniczną (MT) i dwusprzęgłową (DCT).

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach i unikania kolizji podczas zmiany pasa ruchu (BCA)

System BCA wykorzystuje kamerę na przedniej szybie i czujniki cofania z boku auta do monitorowania pozycji i prędkości innych samochodów, które znajdują się z boku lub w strefie martwego pola widzenia. Gdy wykryje ryzyko potencjalnej kolizji z innymi autami, aktywuje alarmy graficzne i dźwiękowe, a także może automatycznie interweniować, aby utrzymać ProCeeda na pasie ruchu i uniknąć kolizji.

Asystent unikania kolizji podczas cofania (RCCA)

Podczas cofania z miejsca parkingowego lub z wyjazdu z garażu, system wykorzystujący radar ostrzega za pomocą alarmów graficznych i dźwiękowych o samochodach, które zbliżają się po bokach z tyłu i uruchamia się, aby – w razie potrzeby – zapobiec kolizji.

System monitorowania zmęczenia kierowcy (DAW+)

System wykrywa utratę koncentracji, monitorując ruchy kierownicy, przyspieszenie i całkowitą długość podróży. Jeśli poziom koncentracji wydaje się niski, system ostrzega kierowcę zarówno graficznie, jak i dźwiękowo. System DAW+ jest też wyposażony w funkcję ostrzegania o odjeździe auta, które znajduje się przed ProCeedem. Wtedy system ostrzega kierowcę, że samochód poprzedzający ruszył z miejsca.

GT oraz GT-Line. Poczuj pewność siebie.

GT-Line

Ciesz się wszechstronnością i pojemnością bagażnika, które oferuje nadwozie typu Shooting Brake, w stylizowanej na sportową wersji GT-LIne. W kabinie uwagę zwracają sportowa kierownica z łopatkami do zmiany przełożeń i mocno wyprofilowane fotele z logo GT-Line. Seryjne 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów można zastąpić opcjonalnymi 18-calowymi. W takim aucie każda podróż staje się przygodą.

Bezproblemowy załadunek i rozładunek

Masz zajęte ręce? Z łatwością włóż rzeczy do bagażnika dzięki Smart Power Tailgate. Wystarczy mieć klucz Smart Key w kieszeni lub w torebce, a pokrywa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do auta i przez chwilę pozostaniesz blisko niego. Klucz Smart Key zapewnia też komfortowy dostęp do auta i umożliwia uruchomienie silnika przyciskiem. Rozpoczęcie jazdy nie może być łatwiejsze.

Pamięć ustawienia fotela kierowcy (IMS)

Wystarczy nacisnąć przycisk na drzwiach kierowcy, aby przywołać ustawienia elektrycznie regulowanego fotela. Nawet jeśli zostały zmienione przez innego użytkownika auta. Dzięki temu kierowca ProCeeda zawsze ma natychmiastowy dostęp do wygodnej pozycji do jazdy.

Radość z jazdy gwarantowana

Wystarczy nacisnąć przycisk Sport obok dźwigni zmiany biegów, aby przyjemność z jazdy przenieść na wyższy poziom. Profil jazdy „Sport” zapewnia szybszą reakcję silnika na komendy wydawane pedałem przyspieszenia i lepsze osiągi, np. krótszy czas wyprzedzania, a także jeszcze lepsze wyczucie układu kierowniczego. Idealne ustawienia do dynamicznej jazdy.

MILD HYBRID

Optymalne wspomaganie osiągów

Połączenie 1,5-litrowego silnika Smartstream Turbo o mocy 160 KM z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 48 V sprawia, że Kia ProCeed w wersji typu „mild hybrid” zużywa mniej paliwa i odznacza się niższą emisją spalin. Ponadto, układ odzyskuje energię kinetyczną podczas hamowania i ładuje akumulator, który napędza silnik elektryczny zapewniając dodatkowy moment obrotowy podczas przyspieszania.

Zalety układu mild hybrid

Rządy niektórych europejskich państw wspierają zakup samochodów typu „mild hybrid” poprzez ulgi podatkowe oraz dotacje do zakupu. W wielu miastach auta typu „mild hybrid” mogą wjeżdżać do stref o niskiej emisji – oznacza to, że możesz wjechać tam, gdzie inni nie mogą.

Ruszanie, wspomaganie momentu obrotowego, jazda ze stałą prędkością

Silnik jest uruchamiany przez „e-system”, aby zapewnić szybki i płynny rozruch. Podczas przyspieszania lub jazdy pod górę „e-system” wspomaga moment obrotowy, pobierając energię z akumulatora. Podczas jazdy ze stałą prędkością silnik spalinowy częściowo ładuje akumulator, jeżeli jego poziom naładowania jest niski.

Tryb "żeglowania", ładowanie , start & stop

W modelach z iMT, po zdjęciu nogi z pedału przyspieszenia silnik wyłącza się a auto przechodzi w tryb żeglowania przyczyniając się do obniżenia zużycia paliwa. Podczas zwalniania lub hamowania energia generowana przez ruch pojazdu doładowuje akumulator. Podczas zwalniania do pełnego zatrzymania silnik wyłączy się aby oszczędzać paliwo.

Poczuj pewność siebie. Kia ProCeed GT oraz GT-Line.

GT
Ciesz się wszechstronnością i pojemnością bagażnika, które oferuje nadwozie typu Shooting Brake, w stylizowanej na sportową wersji GT-LIne. W kabinie uwagę zwracają sportowa kierownica z łopatkami do zmiany przełożeń i mocno wyprofilowane fotele z logo GT-Line. Seryjne 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów można zastąpić opcjonalnymi 18-calowymi. W takim aucie każda podróż staje się przygodą.

Bezproblemowy załadunek i rozładunek.
Masz zajęte ręce? Z łatwością włóż rzeczy do bagażnika dzięki Smart Power Tailgate. Wystarczy mieć klucz Smart Key w kieszeni lub w torebce, a pokrywa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do auta i przez chwilę pozostaniesz blisko niego. Klucz Smart Key zapewnia też komfortowy dostęp do auta i umożliwia uruchomienie silnika przyciskiem. Rozpoczęcie jazdy nie może być łatwiejsze.

Pamięć ustawienia fotela kierowcy (IMS)
Wystarczy nacisnąć przycisk na drzwiach kierowcy, aby przywołać ustawienia elektrycznie regulowanego fotela. Nawet jeśli zostały zmienione przez innego użytkownika auta. Dzięki temu kierowca ProCeeda zawsze ma natychmiastowy dostęp do wygodnej pozycji do jazdy.

Radość z jazdy gwarantowana
Wystarczy nacisnąć przycisk Sport obok dźwigni zmiany biegów, aby przyjemność z jazdy przenieść na wyższy poziom. Profil jazdy „Sport” zapewnia szybszą reakcję silnika na komendy wydawane pedałem przyspieszenia i lepsze osiągi, np. krótszy czas wyprzedzania, a także jeszcze lepsze wyczucie układu kierowniczego. Idealne ustawienia do dynamicznej jazdy.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O.

Ul. Andrzeja Struga 73

70-784 Szczecin

Od dnia 25.05.2018 r. będzie możliwość skontaktowania się ze specialistą zakresu ochrony danych osobowych  za pośrednictwem adresu: rodo@polmotor.pl.

 

Dane osobowe będą przetwarzane przez POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. w szczególności:

 

 1. kierując się zasadami celowości i adekwatności polegającymi na tym, iż POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. przetwarza Państwa dane osobowe w ściśle określonym, minimalnym zakresie niezbędnym do osiągnięcia celu, o którym mowa poniżej;
 2. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i lit. c) RODO* w celu:
  1. podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą lub wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą (dane niezbędne do zawarcia umowy są wskazane na formularzu umowy),
  2. wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze;
 3. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO czyli na podstawie prawnie uzasadnionego interesu POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. w celu:
  1. marketingu produktów lub usług własnych, w tym spersonalizowanych na podstawie profilu klienta,
  2. organizowania i przeprowadzania konkursów oraz innych akcji marketingowych,
  3. dochodzenia lub zabezpieczenia roszczeń,
  4. prowadzenia analiz jakości technicznej świadczonych usług i towaru;
 4. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. na podstawie odrębnej zgody w celu:
  1. dokonania weryfikacji wiarygodności płatniczej klienta w oparciu o informacje z biur informacji gospodarczej,
  2. przekazywania klientowi informacji o produktach i usługach współpracujących z POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O., o zmianie nazwy (firmy), adresu lub siedziby, potwierdzenia przyjęcia reklamacji i udzielenia na nią odpowiedzi na wskazany adres poczty elektronicznej (e-mail),
  3. analiz preferencji klienta, informowania klienta o promocjach i konkursach, zbliżających się terminach przeglądów i upływu ważności posiadanych produktów własnych i obcych (np. ubezpieczenia),
  4. marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O.,
  5. marketingu bezpośredniego produktów lub usług podmiotów współpracujących z POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O., przy czym dane osobowe klienta nie będą udostępniane podmiotom trzecim, a informacja będzie przekazywana przez POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O.
 5. Marketing bezpośredni, o którym mowa w pkt 4 lit. d) i e) może być realizowany przez POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, MMS, e-mail), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, tablet) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. urządzeń służących do automatycznego inicjowania połączeń telefonicznych).
 6. Państwa dane osobowe w wyjątkowych sytuacjach mogą być przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej wyłącznie za Państwa jednoznaczną zgodą uzyskaną po uprzednim przestawieniu Państwu zasad i potencjalnych skutków takiego przekazania.
 7. W przypadku określonym w pkt 6 Państwa dane będą zabezpieczone z wykorzystaniem właściwych rozwiązań technicznych i technologicznych zgodnych z dobrymi praktykami stosowanymi w procesie bezpiecznego przetwarzania danych osobowych w sposób zapewniający im poufność.
 8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany – decyzje dotyczące Państwa sytuacji nie będą podejmowane za pomocą specjalizowanych algorytmów, w tym również w formie automatycznego profilowania.

 

Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane:

 

 1. dane osobowe przetwarzane w celu zawarcia lub wykonania umowy oraz wypełnienia obowiązku prawnego Administratora będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a po jego upływie przez okres niezbędny do:
  1. posprzedażowej obsługi klientów (np. obsługi reklamacji),
  2. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń przysługujących POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O.,
  3. wypełnienia obowiązku prawnego Administratora (np. wynikającego z przepisów podatkowych lub rachunkowych);
 2. dane osobowe przetwarzane na potrzeby marketingu produktów lub usług własnych POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. na podstawie uzasadnionego interesu prawnego, będą przetwarzane do czasu zgłoszenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą;
 3. dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.

 

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:

 

 1. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania,
 2. prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne,
 3. prawo żądania od Administratora usunięcia danych,
 4. prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych,
 5. prawo do przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi,
 6. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora lub wobec przetwarzania w celu marketingu bezpośredniego,
 7. prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO,
 8. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

 

Prawa wymienione w pkt 1)-6) i pkt 8)-9) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z inspektorem ochrony danych lub przesyłając korespondencję do POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O. (adresy zostały podane na wstępie).

 

Kategorie odbiorców danych (w tym podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu POLMOTOR SPÓŁKA Z O.O.):

Partnerzy handlowi (np. agenci, sponsorzy), firmy windykacyjne, firmy ubezpieczeniowe, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, biura informacji gospodarczej, firmy archiwizujące dokumenty, firmy zajmujące się badaniami opinii klientów, partnerzy świadczący usługi techniczne (np. rozwijanie i utrzymywanie systemów informatycznych i serwisów internetowych).

 

*              Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyre